Program hakkında detaylı bilgi için lütfen formu doldurunuz.

İşletme Yüksek Lisans Programı

İşletme Yöneticiliği Yüksek Lisans Programı (Tezli – Tezsiz): Program, tercihen iş tecrübesi olan adayları, işletmecilik ve yöneticilik alanındaki son gelişmelerle donatmak, bilgilerini yenilemek, mevcut bilginin uygulamada nasıl kullanılacağını göstermek, işletme yönetiminde fonksiyonlararası ilişkileri ve her işletmeyi bir bütün olarak görebilme ve sistematik olarak analiz ederek karar verme yeteneklerini geliştirmeyi amaçlamaktadır.
İşletme Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programı ( Tezli-Tezsiz)
İstanbul Kültür Üniversitesi İşletme Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programı, küreselleşen dünyada bilgiye her zaman kolaylıkla ulaşılabileceğini ve bu doğrultuda uzaktan eğitim yoluyla İşletmenin tüm fonksiyonlarına hakim nitelikli öğrenciler yetiştirmeyi temel ilke olarak benimsemiştir. Programda elektronik ortam yoluyla eşzamanlı ve eşzamansız yürütülen dersler sayesinde zamandan tasarruf edilerek bilgiye en kısa sürede ulaşmakla birlikte etkin bir öğrenme sistemi yürütülmektedir. Programımız hem akademik hem de iş dünyasından gelecek olan, işletme alanında araştırmaya ve kendini geliştirmeye açık olan tüm adaylara açıktır.
Anabilim Dalı Başkanı: Prof. Dr. Uğur YOZGAT u.yozgat@iku.edu.tr
         
YÜKSEK LİSANS(Y.L.)/DOKTORA PROGRAM ÜCRETİ (TL) KDV DAHİL Destek Bursu Oranı İndirimli Ücret- KDV Dahil (Katkı Payı) Tez (**)
İŞLETME/HUKUK Y.L. TEZLİ(*) 23.500,00 25% 17.625,00 1.500
İŞLETME/HUKUK Y.L. TEZSİZ(*) 18.700,00 25% 14.025,00

İşletme yüksek lisans programı hakkında

Detaylı bilgi için lütfen formu doldurunuz